#anotheryou

#anotheryou jeb #VēlVienaTu – ir mūsu izlolots un izsapņots fantastisks pārvērtību piedzīvojums

Ikdienā lielākoties veltam vien niecīgu daļiņu visas garās dienas (visbiežāk 5-10min), lai sapostu sevi! Un to parasti tad daram sev ierastajā veidā – tādā, kādā esam pieradušas sevi redzēt. Varbūt tas ir tāpēc, ka tā ērtāk, varbūt tāpēc, ka baidāmies eksperimentēt vai satraucamies, ko par šo eksperimentu teiks citi, vai vienkārši nezinām, kā var savādāk?!

Ja tā, tad šis projekts ir domāts tieši Tev!

Šoreiz izbrīvē sev dažas stundiņas (Tu noteikti esi to pelnījusi), un mēs izveidosim Tev dažādus vizuālos tēlus, pamainot ierasto matu sakārtojumu un make up, un to visu iemūžināsim burvīgos foto, kurus varēsi izmantot kā paraugus, lai mainītu ierastos rituālus vai arī vienkārši, lai ieraudzītu, cik dažāda patiesībā vari būt! 😉

Pārvērtības un fotosesija notiks stilistes un grima mākslinieces Jolantas Salakas (inst: @jolanta.salaka) un fotogrāfes Ilzes Kalniņas (inst: @ilzekalnina_photography) vadībā.

Pirms fotosesijas tiksimies konsultācijā, lai izrunātu visas pasākuma detaļas.

PASĀKUMA ILGUMS: Viss process aizņems, apmēram, 4h.

VECUMS – neierobežots.

VIETA – studija Rīgā.

PASĀKUMA IZMAKSAS – 600 EUR

PROCESA REZULTĀTĀ SAŅEMSI praktiskus padomus un ieteikumus grima, matu sakārtojuma un stila veidošanā, 25 retušētas fotosesijas bildes ierakstītas flash atmiņā drukas kvalitātē un “moodboard” ar 9 fotosesijas bildēm. Tas ir noformēts kā paspartū 37x37cm formātā, ko pēc tam var arī ierāmēt likšanai pie sienas.